Spoznajte príbeh
slovenských postelí BERNUSS

Intro

Postele Bernuss robia deň

Vedeli ste, že kvalitný spánok dokáže zlepšiť sústredenie a produktivitu, ale aj podporiť imunitu či zvýšiť športové výkony? Ak totiž chcete svoje dni začínať pohodovými ránami, začať musíte od základov – od kvalitnej postele. Aj preto je naším cieľom prinášať ten najzdravší spánok prostredníctvom prémiových postelí z prírodných materiálov, ktoré pomáhajú ľuďom vyspať sa doružova a vstávať s úsmevom na tvári.

Poslanie

Naším poslaním je zdravý spánok

Príbeh postelí Bernuss sa začal písať dávno predtým, než vznikla samotná značka. Ján Nehéz, náš zakladateľ, otvoril v roku 2012 v Bratislave predajňu postelí – no to, čo bral ako vedľajšie podnikanie, prerástlo do poslania pomáhať ľuďom vyspať sa lepšie, kvalitnejšie a zdravšie. V roku 2014 založil vlastnú značku ručne vyrábaných postelí, ktoré vyšperkovali spánok klientov do dokonalosti, a to s nadčasovým dizajnom, v súlade s prírodou a bez kompromisov.

Remeslo

Remeslo máme v rodine

Oživil stolárske remeslo, ktoré malo v jeho rodine tradíciu po generácie a spolu so skúsenými remeselníkmi započal výrobu prémiových postelí na mieru v malebnej Novej Dedine. Bez automatizácie strojov, len s poctivou ručnou prácou, pozorným okom a nespochybniteľnými skúsenosťami. Aj vďaka tomu si dnes zákazníci z celého sveta môžu plniť sny o dokonalom spánku v posteliach z najkvalitnejších prírodných materiálov a presne na mieru svojich potrieb.

INŠPIRUJE SA GALÉRIOU
NAŠICH POSTELÍ NA MIERU