Exkluzívne postele,
o akých sa vám ani nesnívalo

Výroba luxusných postelí na mieru sa stala naším poslaním. Vy sa rozhodnete, akú výšku či rozmer postele chcete, ktorý materiál matraca najviac vyhovuje vašim potrebám, alebo aká farba ulahodí vášmu oku a my vám zhotovíme luxusnú manželskú posteľ, polohovateľnú či detskú posteľ podľa vašich najtajnejších snov. Ktorý model si vyberiete vy?

Grand

Komfort, stálosť a odolnosť

Náš historicky prvý model kvalitnej slovenskej postele, ktorý sa postará o dokonalý spánok aj tých najnáročnejších. Základ je tvorený kašmírom a tmavými konskými vlasmi, ktoré zaručujú skvelú vzdušnosť a termoreguláciu. Príjemný pocit z každej noci zaručí pridaný hodváb, bavlna a vlna, zatiaľ čo pružiny zo švédskej ocele sa prispôsobia tvaru vášho tela.

 Výška 11 cm
 Váha 35 kg
 Výška 30 cm
 Váha 100-120 kg
 Výška 25 cm
 Váha 100-110 kg

Premium

Nadčasová, pevná a hebká

Tieto kontinentálne postele sú trendy hitom pre všetkých vyznávačov aktívneho životného štýlu, ktorí túžia po vzdušnosti, ľahkosti a perfektnej prispôsobivosti tvaru ich tela. Konské vlasy udržujú vnútornú časť matraca a toppera suchú a vďaka prítomnosti hodvábu pomáhajú regenerovať unavenú pokožku.

 Výška 9 cm
 Váha 25 kg
 Výška 25 cm
 Váha 90-110 kg
 Výška 25 cm
 Váha 90-110 kg

Deluxe

Luxusná, harmonická a precízna

Najlepšia slovenská posteľ, ktorá splní očakávania milovníkov luxusu vďaka detailom z damašku, konských vlasov, vlny a bavlny. O pohodlie sa postará viac ako 2100 pružín, ktoré sa prispôsobia potrebám vášho tela v akejkoľvek spacej polohe. Ak si túžite každý večer ľahnúť do vysnívanej postele, ľahnite si do modelu Deluxe.

 Výška 7 cm
 Váha 20 kg
 Výška 23 cm
 Váha 70-90 kg
 Výška 23 cm
 Váha 70-90 kg

Classic

Minimalistická, praktická a dizajnová

Tento dizajnový kúsok postele na mieru vám zaručí zdravý spánok bez pocitu neustálej únavy. Každý deň sa prebudíte ako znovuzrodení vďaka prirodzenému vrstveniu bavlny, vlny a konských vlasov. Dokonalú oporu vám zaistia pružiny zo švédskej ocele, ktoré nájdete v matraci aj boxe tejto postele.

 Výška 5 cm
 Váha 18 kg
 Výška 20 cm
 Váha 60-80 kg
 Výška 23 cm
 Váha 70-90 kg

Adjustable

Inovatívna, prispôsobivá a novodobá

Polohovateľné postele ako zo sci-fi filmu sú skutočnosťou aj v našich končinách! S inovatívnym modelom si posteľ nastavíte do polohy, ktorá vám najviac vyhovuje rýchlo a jednoducho vďaka zabudovanému motoru a bluetooth. Samozrejmosťou sú výborné termoregulačné vlastnosti zabezpečené vlnou, bavlnou a konským vlasom.

Topper

 Výška 5 cm
 Váha 18 kg

Matrac

 Výška 20-23 cm
 Váha 60-80 kg

Spodný box

 Výška 30 cm
 Váha 100-130 kg

Minimal

Štýlová, estetická a unikátna

Objemné čelo v prepojení so zmyselne jemným rámom vykúzli dizajnovú posteľ, ktorá je stelesnením bohatstva a luxusu. Aj keď samotný rám pôsobí naozaj ľahko a vzdušne, svoje pevné a stabilné vlastnosti nezaprie, takže udrží nielen váhu nášho kvalitného matraca, ale aj celej rodiny.

Topper

Matrac

Spodný box

Storage bed

Vkusná, priestranná a funkčná

Túžite prepojiť potrebu kvalitného spánku s funkčne využitým priestorom na odkladanie? V tom prípade je naša luxusná posteľ s úložným priestorom tou pravou voľbou pre vás. Môžete tak esteticky a nenápadne schovať všetko, čo potrebujete a zároveň bude vaša spálňa žiariť eleganciou.

Kids

Stabilná, antialergénna a bezpečná

Detská posteľ na mieru bola navrhnutá pre všetkých malých nezbedníkov, ktorí rastú ako z vody. Zachováva si všetky benefity klasických Bernuss postelí, no zároveň rešpektuje potrebu detskej chrbtice po stabilnej opore. Špeciálna pevná konštrukcia zvládne detské bláznenie a prírodné materiály sú bezpečné aj pre malých alergikov.